ساخت یک مزرعه بادی فراساحلی در ویرجینیا کلید خورد

انتقال برق تولیدی به شبکه توزیع سراسری برق منطقه ای، تقریباً 27 کیلومتر خطوط انتقال جدید و سایر زیرساخت‌های خشکی مورد نیاز برای تحویل انرژی پاک تولید شده در فراساحل به خانه‌ها و مشاغل در سراسر ویرجینیا مورد نیاز است که در حال احداث می باشد. میزان کل هزینه سرمایه گذاری شده بر روی این مزرعه بادی 9.8 میلیارد دلار است. در طول عمر این نیروگاه بادی فراساحلی، میانگین خالص هزینه پروژه برای یک مشتری معمولی مسکونی تقریباً 4 دلار آمریکا در ماه برآورد می شود، اگرچه این رقم در ابتدا کمتر خواهد بود و از سال به سال متفاوت خواهد بود.

طبق محاسبات و برآورد ها اعتبارات مالیاتی قابل اعمال بیش از 1 میلیارد دلار و صرفه جویی در هزینه سوخت مورد انتظار بیش از 3 میلیارد دلار برای ده سال اول پروژه را در نظر گرفته خواهد شد، اکنون، با فشار مداوم بازار کالا، توسعه‌دهنده تخمین می‌زند که در صورت ادامه روند فشار فعلی بازار، این پس‌اندازها می‌تواند دو برابر شده و در مجموع به نزدیک به 6 میلیارد دلار برسد. مزارع بادی فراساحلی در مقیاس تجاری شامل 176 توربین بادی 14 مگاواتی زیمنس گیمسا گیمزا خواهند بود، معامله ای که باعث آغاز برخی از بزرگترین سرمایه گذاری های زنجیره تامین کشور شد زیرا تامین کننده توربین بادی سال گذشته اعلام کرد که کارخانه پره های توربین را در ترمینال دریایی پورتسموث خواهد ساخت. با عملیاتی شدن تمام توربین ها، ظرفیت کل این مزرعه بادی به میزان 2.6 گیگاوات خواهد رسید.

این نیروگاه در 43 کیلومتری ساحل ویرجینیا بیچ ساخته خواهد شد و قرار است در سال 2026 به بهره برداری کامل برسد. تخمین زده می شود که حدود 900 شغل ایجاد کند، سالانه 5 میلیون دلار درآمد مالیاتی محلی و ایالتی و 143 میلیون دلار از مزایای اقتصادی در طول ساخت و ساز ایجاد کند. در طول عملیات، پروژه تجاری می تواند منجر به 1100 شغل شود، 11 میلیون دلار در سال درآمد مالیاتی محلی و ایالتی و تقریباً 210 میلیون دلار در سال سود اقتصادی ایجاد کند.

منبع: offshorewind.biz